Uncategorized

“Sağlığımı Önemsiyorum, Farkındayım” Paneli İçin Medipol Üniversitesi’ndeydik.

Sağlığımı Önemsiyorum çünkü “FARKINDAYIM” dedik ve Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Müzeyyen ATASEVEN’ in desteği ile Medipol Üniversitesi çatısı altında birlikte ortak bir sempozyum hazırladık.

 

Saat & Yer

08 May 13:00 – 17:00
İstanbul Medipol Üniversitesi Güney K., İstanbul, Göztepe Mahallesi, 34810 Kavacık Beykoz/Beykoz/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

JCI Boğaziçi olarak 2019 yılında Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerinin 3. ”Sağlıklı Bireyler” maddesi doğrultusunda Sağlığımı Önemsiyorum Projesini başlatmış olup, bireyin yıl içinde yapılacak çeşitli eğitim, seminer, spor vb. etkinlikler ile bilinçlenerek sağlığına gereken önem vermesi, kazandığı farkındalık ile çevresindeki insanlara da faydalı olması amaçlanmıştır.

Projemizi, ilk olarak 19 Şubatta gerçekleştirmiş olduğumuz ilkyardım ve çeşitli alanlarda sağlık için eğitim ve seminerler veren Eğitmen Sude Ayşe YAZICI’ nın Role Play’ lerle ilkyardım eğitimi ile başlatmıştık.

Bunun devamı niteliğinde bu defa “Sağlığımı Önemsiyorum çünkü “FARKINDAYIM” dedik ve Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Müzeyyen ATASEVEN’ in desteği ile Medipol Üniversitesi çatısı altında birlikte ortak bir sempozyum hazırladık.

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Nedim Zeper’in Moderatörlüğünde bakın değerli eğitmenlerimiz ne diyor

*Dr. Bilginer Dinke “BEDENİNİZİ FARKEDİN”

*Psikolog/Danışman Lütfiye Arslan Demircioğlu “FARKINDALIĞINIZI FARKEDİN” (Ruh sağlığında farkındalık)

*Diyetisyen Sanem Apa Doğan “KAYBETTİĞİN KİLOLARIN OLSUN SAĞLIĞIN DEĞİL”

*Nefes Koçu Sarp Ertekin “NEFES; İÇ SESİNİ AÇ, KENDİNİ KEŞFET”

*Sağlık Eğitmeni Sude Ayşe Yazıcı “FARKINDA OL, HAYAT KURTAR”

*Medipol Üni. Öğr. Üy. Dr. Mahmut Odabaşı “SADECE EKRANA DEĞİL,ETRAFINA DA BİR BAK”

Her bireyin farkında olması gereken ve alanında uzman konuşmacılar ile hayatını etkileyecek bilgiler kazanacağı Medipol Üniversitesi Dekan, Rektör, öğretim görevlileri ve öğrencileri ile birlikte çeşitli ulusal basın ve yayın kuruluşlarının da katılacağı bu kapsamlı etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Tarih : 08 Mayıs 2019

Saat : 13:00/17:00

Yer : Medipol Üniversitesi Güney Kampüs Konferans Salonu

admin

Trusted by thousands of customers, our unique themes, templates and plugins help you make beautiful responsive web sites with ease.

Facebook Comments

Leave a Reply